Comarch ERP HRM

Efektywne zarządzanie pracą

Comarch ERP HRM

Dzięki aplikacji Comarch ERP HRM zyskasz możliwość wygodnego zarządzania pracownikami swojego przedsiębiorstwa. W pełni zintegrowany z modułami kadrowo-płacowymi wszystkich systemów Comarch ERP program pozwoli Ci m.in. na skuteczne zarządzanie czasem pracy, kwalifikacjami pracowników, urlopami, nieobecnościami i delegacjami oraz na prowadzenie elastycznego systemu oceny pracowników.

Program Comarch ERP HRM jest w pełni responsywny – dynamicznie dopasowuje się do ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany. Dzięki temu bez problemu możesz korzystać z niego nie tylko przy pomocy komputera, ale też urządzeń mobilnych – smartfonów i tabletów.

Comarch ERP HRM dostępny jest w dwóch wariantach: możesz go zainstalować na komputerze albo korzystać z niego w modelu usługowym w chmurze Comarch (zobacz film).

Efektywne zarządzanie pracą

Dobra organizacja pracy to klucz do osiągania najlepszych wyników. Jeśli chcesz kompleksowo zarządzać czasem pracy, urlopami, delegacjami i nieobecnościami pracowników Twojego przedsiębiorstwa kiedykolwiek zechcesz i gdziekolwiek będziesz przebywać – korzystaj z programu Comarch ERP HRM. Wystarczy smartfon albo tablet oraz połączenie z Internetem!

Funkcje programu

Lista pracowników – ewidencja umów zleceń i kwalifikacji

Sprawdzaj na bieżąco, którzy pracownicy danego dnia są obecni – planuj pracę z uwzględnieniem realnie posiadanych zasobów;
Monitoruj kwalifikacje swoich pracowników – zarówno te wygasające, jak i bezterminowe;
Przeglądaj dokumenty pracowników – kwitki wypłaty, umowy cywilnoprawne, skierowania na badania okresowe, świadectwa pracy.

Zarządzanie urlopami i nieobecnościami

Organizuj pracę z wyprzedzeniem, zyskując dostęp do pełnej ewidencji wykorzystanych i planowanych dni urlopowych swoich pracowników;
Zatwierdzaj zgłoszone urlopy albo zaznaczaj nieobecności o ogólnym charakterze, by później zdefiniować je zgodnie z potrzebami (L4, urlop okolicznościowy);
Zyskasz dostęp do wygodnego podglądu grafiku pracy, z poziomu którego możesz zatwierdzać bądź odrzucać prośby urlopowe oraz przeglądać bieżący stan osobowy Twojego przedsiębiorstwa.

Rejestracja czasu pracy

Rejestracja czasu pracy (RCP) to moduł, który pozwoli Ci z zegarmistrzowską precyzją monitorować godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy przez Twoich podwładnych;
Godziny wejścia i wyjścia pracowników zapisywane są w osobnym kalendarzu, który następnie będzie mógł być wczytany do kalendarza z czasem pracy, co pozwoli na naliczenie odpowiedniej wypłaty.

Plan i czas pracy

Z poziomu aplikacji łatwo ustalisz plan pracy dla całego zespołu na tylko jednym ekranie;
Możesz wydrukować plan pracy (również dla wielu pracowników), przeprowadzić walidację jedenastogodzinnej przerwy oraz walidacji co czwartej wolnej niedzieli;
Czas pracy możesz wprowadzać ręcznie albo skorzystać z modułu RCP.

Szkolenia

Definiuj własne listy szkoleń w podziale na szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
Twórz i modyfikuj harmonogram szkoleń dla swoich pracowników, przeglądaj archiwalne i planowane szkolenia.

Ocena pracownika

Motywuj swój zespół poprzez dopasowany do specyfiki Twojego przedsiębiorstwa system okresowej oceny oraz samodzielnie twórz wzory arkuszy samooceny dla pracowników: dzięki temu zobaczysz, jak przebiega rozwój kwalifikacji i zaangażowania Twoich pracowników i z łatwością zdefiniujesz obszary, które wymagają szczególnego zainteresowania, by w przyszłości osiągać jeszcze lepsze wyniki w codziennej pracy!

Rekrutacja

Twórz oferty pracy, praktyk i staży;
Publikuj ogłoszenia rekrutacyjne na stronie www i w firmowym intranecie;
Przyjmuj i oceniaj aplikacje kandydatów na wybrane stanowiska.

Ewidencja i zarządzanie delegacjami

Dopasuj funkcjonalności programu do specyfiki Twojej firmy – planuj delegacje dla kierowców, dostawców, handlowców i innych pracowników wykonujących swoje obowiązki w terenie – w kraju i poza jego granicami;
Przyznawaj zaliczki i zatwierdzaj delegacje w każdym miejscu i o każdej porze dzięki aplikacji online Comarch ERP e-Pracownik!

Społeczność Comarch ERP

Masz pytania? Masz problem związany z oprogramowaniem? Może masz doświadczenie, które chciałbyś przekazać innym? Zapraszamy na forum Comarch.

Zamów lub wypróbuj demo Comarch ERP e-Pracownik

Wypróbuj wersję demo Comarch e-Pracownik
Kup Comarch e-Pracownik naszym e-Sklepie

Kup

Kanał Youtube z wszystkimi potrzebnymi informacjami

Wyróżnij się z tłumu i dołącz do grona naszych klientów.

Zainteresowany współpracą? Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami już dziś!