Strony i sklepy internetowe

Projektujemy oraz wdrażamy

Doświadczenia z marką

Tworząc markę, łączymy praktyczne podejście z nowoczesnymi technologiami. Projektowane przez nas strony internetowe są czytelne i unikalnie zaprojektowana.
Naszą misją jest tworzenie stron, sklepów, które są łatwe w obsłudze dla użytkownika. Projektujemy od „zera”, skupiamy się na przesłaniu, które chcesz przekazać, oraz na grupie docelowej.

Kodujemy i tworzymy strony internetowe przy użyciu zaawansowanej technologii i przyjaznych rozwiązań w administracji treścią. Dbamy o to, aby nasze produkty i ich ostateczna forma sprawiały, że Twoja strona była wygodna w użytkowaniu i atrakcyjna dla Ciebie oraz Twoich klientów.

Oferowane usługi

Klasyczna witryna

Twoja cyfrowa wizytówka. Przedstaw swoją firmę i pokaż, co oferujesz. Dzięki zastosowaniu systemu CMS bez problemu tworzymy bardzo duże witryny z olbrzymią ilością treści.

Mikrostrona

Czy chcesz promować nowy produkt, czy może wydarzenie? Dla krótkich ofert lub stron docelowych. Standardowy landingpage.

Sklep online

Czy chcesz otworzyć własny sklep lub skorzystać z usługi zewnętrznej? Wspieramy Cię w każdym przypadku. Wykonamy dla Ciebie e-sklep w zależności od potrzeby zbudowany na Woocommerce lub Comarch e-Sklep.

Blog

Poprzez regularne, interesujące treści tworzysz silniejszą więź ze swoimi klientami. Google również będzie zachwycony. 🙂

Używamy skutecznych narzędzi i technologii

HTML5 / CSS3

HTML5 jest najnowszym standardem wydanym przez W3C. w porównaniu do poprzednika wprowadzonych zostało wiele zmian, które dają bardzo duże możliwości pozwalające na budowanie jeszcze bardziej nowoczesnych i atrakcyjnych aplikacji internetowych niż dotychczas.

CSS jest technologią, która pozwala zdefiniować tzw. warstwę prezentacyjną tworzonej strony internetowej (w pliku HTML lub całkowicie niezależnie w pliku CSS). Dany plik, w zależności od potrzeb, możne w jednym miejscu opisywać tzw. style dla wielu podstron. Wersja 3 to najnowsze rozwinięcie standardu wspieranego przez konsorcjum W3C.

PHP

Języki back-endowe, takie jak PHP, zajmują się mechaniką działania serwisów internetowych i to właśnie dlatego skrypty te stanowią zawsze tajemnicę twórców witryn. PHP obsłuży na serwerze np. zachowanie algorytmu logowania, koszyk w sklepie internetowym, rejestrację użytkownika w grze przeglądarkowej etc

MYSQL

MySQL to rozwiązanie bardzo rozwinięte oraz posiadające wszystkie mechanizmy potrzebne do zbudowania zaawansowanej aplikacji bazy danych. Chcesz mieć pełną kontrolę nad danymi? Wykorzystaj MySQL w swoim kolejnym projekcie!

JavaScript / jQuery

JavaScript to pełnoprawny, skryptowy język programowania, w którym możemy zastosować cały repertuar klasycznych konstrukcji językowych. JavaScript to potężny front-endowy kombajn, za pomocą którego możemy tworzyć wyjątkowe od strony designu i interfejsu witryny.

Responsive Web Design

Responsive web design (RWD) to podejście do projektowania stron internetowych ukierunkowane na tworzenie witryn w celu zapewnienia optymalnego oglądania i interakcji – łatwe czytanie i nawigacja z minimalną zmianą rozmiaru, przesuwaniem i przewijaniem – w szerokim zakresie urządzeń (od monitorów stacjonarnych kończąc na telefonach komórkowych).

Wordpress

WordPress jest tak prosty, ale z łatwością może obsługiwać nawet najbardziej skomplikowane strony internetowe. Niezależnie od tego, czy szukasz witryny eCommerce, czy pełnowartościowej witryny biznesowej, możemy ją dla Ciebie zbudować! Zintegrujemy Twoje kanały mediów społecznościowych z Twoją witryną, dzięki czemu możesz zwiększyć liczbę odbiorców, a także śledzić statystyki witryn i zgłaszać je z powrotem.

Woocommerce

Potrzebujesz platformy eCommerce, która pomoże Twojemu biznesowi wygenerować więcej sprzedaży? WooCommerce jest odpowiedzialny za sukces ponad 30% wszystkich sklepów internetowych i obecnie ma ponad 13 milionów pobrań …

Jako najpopularniejsza platforma eCommerce, WooCommerce płynnie integruje się z WordPress, jednym z najlepszych na świecie twórców stron. Połączenie tych dwóch funkcji zapewnia supermocarstwo eCommerce, które zapewnia klientom najlepsze zakupy w historii.

Wyróżnij się z tłumu i dołącz do grona naszych klientów.

Zainteresowany współpracą? Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami już dziś!