Marketing Online

SEM, SEO, czyli wszystko czego potrzebujesz

Marketing online

Strategia jest kluczowym pierwszym krokiem w procesie rozwoju twórczego marki. Jasno określona strategia jest punktem odniesienia. Bez niej nawet dobry projekt niesie ze sobą ryzyko stania się kosztem bez osiągniętych zakładanych celów.

Popraw swoje wyniki wyszukiwania dzięki naszemu strategicznemu podejściu, które działa. Jako właściciel firmy rozumiesz, jak ważne jest umieszczenie Twojej witryny na liście organicznej na pierwszej stronie Google, gdy wyszukiwane są odpowiednie słowa kluczowe. Pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele SEO za pomocą właściwych technik, w tym szczegółowej analizy, jaka będzie najlepsza strategia sukcesu online. Mamy wieloletnie doświadczenie w pomaganiu firmom osiągać wysoką pozycję w rankingach i możemy dzielić się z Tobą tą wiedzą, aby Twoja kampania była skuteczna.

Oferowane usługi

SEM

Search Engine Marketing, czyli marketing w wyszukiwarkach – ogół działań promocyjnych (kampanie linków sponsorowanych, pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW), które mają na celu uzyskanie jak najlepszych pozycji serwisu w (zarówno naturalnych, jak i płatnych) wynikach wyszukiwania, na wybrane słowa / frazy kluczowe wpisywane przez użytkowników w zapytaniu do wyszukiwarki.

PCC

PPC jest narzędziem taktycznym, które nadaje się do błyskawicznych akcji promocyjnych, kampanii okolicznościowych, czy tematycznych. Dzięki możliwości szybkiego uruchomienia kampanii oraz modelowaniu haseł i fraz oraz wysokości maksymalnej kwoty za kliknięcie jest narzędziem bardzo elastycznym. Ważny aspekt to płatność za kliknięcie, czyli klient nie ponosi żadnego kosztu za wyświetlenie reklamy. A do tego internauci bardzo pozytywnie odbierają takie formy reklamowe ze względu na przyjazną, tekstową formę oraz wysoką wartość informacyjną.

SEO

jest procesem długofalowym, czasami pierwsze efekty optymalizacji będą widoczne po kilku tygodniach, czy miesiącach. Dużą niedogodnością jest brak jasnych standardów ze strony Google, co powoduje duże niejasności w temacie dozwolonych i skutecznych praktyk. Według amerykańskich badań jest to najbardziej efektywny kanał e-marketingowy.

Social Media Marketing

Social media to dla przedsiębiorstw przede wszystkim kontakt z potencjalnymi lub aktualnymi klientami. We wszystkich definicjach mediów społecznościowych powszechnie pojawiającym się wątkiem jest zmieszanie technologii z interakcją społeczną dla współtworzenia wartości przedsiębiorstwa.

Wyróżnij się z tłumu i dołącz do grona naszych klientów.

Zainteresowany współpracą? Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami już dziś!