Comarch IBARD

APLIKACJA DO ZARZĄDZANIA DANYMI W FIRMIE

Comarch IBARD (dawniej iBard24) to profesjonalna usługa dzięki której możesz bezpiecznie przechowywać i synchronizować swoje dane w najbezpieczniejszej w Polsce chmurze Comarch. Oferujemy rozwiązania zarówno dla małych jak i dużych firm oraz dostawców usług takich jak firmy telekomunikacyjne.

Twoje dane bezpieczne i dostępne na wszystkich urządzeniach

Twórz kopie zapasowe swoich danych (zarówno plików jak i baz danych) dzięki prostemu i intuicyjnemu kreatorowi backupu. Dzięki wielokanałowemu dostępowi: aplikacja desktop, aplikacja www i aplikacje mobilne, twoje dane dostępne są z każdego urządzenia na którym się zalogujesz na swoje konto. Nasze systemy bezpieczeństwa pomagają również na pełną synchronizację danych i szyfrowane udostępnianie plików.

Funkcje programu

BACKUP PLIKÓW I BAZ DANYCH

Dzięki prostemu kreatorowi zadań backupu, kopia zapasowa twoich danych przesyłana będzie do chmury w wybranym czasie.

BEZPIECZNE UDOSTĘPNIANIE

Przesyłaj pliki do swoich klientów bez ryzyka, że dostaną się w niepowołane ręce. Zarządzaj dostępem do katalogów wśród swoich współpracowników.

SYNCHRONIZACJA DANYCH NA WIELU URZĄDZENIACH

Od teraz wszystkie potrzebne Ci dokumenty masz przy sobie. Edytuj dane na swoim urządzeniu mobilnym a zmiany widoczne będą w czasie rzeczywistym.

Praca grupowa w chmurze

Wymieniaj dane ze swoimi współpracownikami i w prosty sposób pracuj grupowo na plikach niemal w „czasie rzeczywistym”.

Szybka i łatwa wymiana dokumentów pomiędzy placówkami, definiowanie grup i uprawnień czy możliwość podzielenia konta głównego na wielu użytkowników, to tylko niektóre z możliwości i zastosowań Comarch IBARD do pracy grupowej w firmie.

UŻYWANY PRZEZ PONAD 40 000 FIRM

Klienci polecają nasze rozwiązanie już od 2009 roku. Comarch IBARD (dawniej iBard24) cieszy się zaufaniem zarówno małych, średnich jak i dużych firm w całej Europie, które poszukują bezpiecznego systemu do backupu, przechowywania i udostępniania danych.

Dwustronna synchronizacja

Folder synchronizacji (Comarch IBARD Sync), pozwala na pracę nad twoimi dokumentami w czasie rzeczywistym na dowolnym urządzeniu.

Pliki które znajdują się w folderze SYNC, możesz edytować na swoim smartfonie a zmiany widoczne będą od razu w chmurze oraz dla osób którym plik jest udostępniony.

SZYFROWANIE PLIKÓW

Comarch IBARD zapewnia szyfrowanie danych na czas przesyłu oraz umożliwia szyfrowanie danych własnych kluczem, tak by tylko jego posiadacze mogli odczytać dane.

Społeczność Comarch ERP

Masz pytania? Masz problem związany z oprogramowaniem? Może masz doświadczenie, które chciałbyś przekazać innym? Zapraszamy na forum Comarch.

Zamów lub wypróbuj demo Comarch iBard

Wypróbuj wersję demo Comarch iBard
Kup Comarch iBard naszym e-Sklepie

Kanał Youtube z wszystkimi potrzebnymi informacjami

Wyróżnij się z tłumu i dołącz do grona naszych klientów.

Zainteresowany współpracą? Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami już dziś!