Comarch e-Sklep

Twój automatyczny sprzedawca 24h/dobę

Comarch e-Sklep to jedyne na rynku oprogramowanie sklepu internetowego w pełni zintegrowane z systemami Comarch.

Comarch e-Sklep, współpracujący z Comarch ERP Optima jest dedykowany wszystkim użytkownikom oprogramowania Comarch ERP Optima.

Comarch e-Sklep hostowany jest w Centrum Danych Comarch – jednej z najlepiej zaopatrzonych serwerowni w Europie. Nasi Klienci nie płacą dodatkowo za utrzymanie bez względu na ilość sklepów, produktów i transferu danych.

Aplikacja jest dostosowana do przeglądania na urządzeniach mobilnych (smartfony, tablety).

Usługa Comarch e-Sklep jest dostępna w formie abonamentu opłacanego na koniec miesiąca rozliczeniowego. Prezentowana cena dotyczy opłaty za jeden miesiąc.

Funkcje programu

Pełna Integracja z systemem ERP

Comarch e-Sklep to jedyne na rynku oprogramowanie sklepu internetowego w pełni zintegrowane z systemami Comarch ERP XT, Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Altum. Z systemu ERP do sklepu wysyłane są rabaty, zestawy promocyjne, towary wraz z opisami i aktualne stany magazynowe. Ze sklepu do ERP wysyłane są m.in. informacje o zamówieniach, klientach oraz dane do faktury.

Dowolna modyfikacja grafiki - Edytor HTML i CSS dla webmasterów

Możesz dowolnie modyfikować wygląd swojego sklepu, tworzyć zaawansowane projekty, dzięki edytorom CSS lub w kilka minut importować gotowe szablony graficzne.

Mobilna wersja sklepu

To dodatkowy interfejs, zaprojektowany z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak smartfony czy tablety. Dzięki temu Klienci sklepów opartych o oprogramowanie Comarch e-Sklep mogą dokonywać zakupów z dowolnego miejsca. Funkcjonalność ta jest niezwykle ważna zwłaszcza w branżach gdzie zakupy dokonywane są pod wpływem impulsu. Jednym kliknięciem myszki możesz dopasować swój sklep do urządzeń mobilnych. Rynek zakupów mobilnych rozwija się błyskawicznie – pamiętaj o tym!

Bezpieczeństwo

Comarch e-Sklep online jest w całości zainstalowany w nowoczesnym centrum danych Comarch Data Center. Gwarantuje to przede wszystkim stałą kontrolę bezpieczeństwa oraz bieżącą opiekę wykwalifikowanych administratorów.
Dane naszych klientów są chronione przed niepowołanym dostępem za pomocą najbardziej nowoczesnych mechanizmów zabezpieczeń. Klienci Comarch e-Sklep mogą również skorzystać z certyfikatu SSL.

Integracja z systemami płatności

Płatności online to przede wszystkim szybkość i wygoda – a więc komfort dla Klienta. Ta forma płatności jest bardzo często wybierana przez kupujących w sieci. Comarch e-Sklep umożliwia łatwą współpracę z Dotpay, PayU, PayPal, Przelewy24, Multi Transfer, mTRANSFER, PayByNet, eCard, Sofort Banking oraz Payeezy.

Nieograniczone możliwości

Comarch e-Sklep jako jeden z nielicznych posiada możliwość wystawiania nielimitowanej liczby towarów w e-sklepie, nie jest ograniczony limitami wielkości bazy danych oraz ilości przesyłanych danych. Nie musisz też podpisywać długoterminowych umów, dostajesz abonament miesięczny, a na start 30-dniowy okres próbny.
Porównaj oferty i przekonaj się sam!

Enterprise, sklep dla wymagających

Dla Klientów, którzy potrzebują bardziej zaawansowanych narzędzi e-commerce oraz chcą ze swoją ofertą pójść o krok dalej, przygotowaliśmy Comarch e-Sklep w wersji Enterprise.

Wersja Enterprise jest rozbudowywana o dodatkowe funkcjonalności, które usprawnią proces sprzedaży i zarządzanie systemem. Sklep w tej wersji jest przygotowany do sprzedaży zagranicznej i obsługi wielosklepowości.

Powiadomienia SMS

Comarch e-Sklep pozwala na wysyłanie automatycznych powiadomień do wszystkich klientów sklepu o stopniu realizacji zamówienia. Administrator otrzymuje możliwość zarządzania powiadomieniami SMS wysyłanymi na poszczególnych etapach zamówienia do swoich Klientów. Wszystkie wysyłane SMS-y są widoczne w specjalnie przygotowanym raporcie, dzięki czemu zawsze wiesz co i kiedy zostało wysłane.

Intuicyjny i responsywny panel do zarządzania sklepem

Specjalnie przygotowany oraz ciągle rozwijany panel administracyjny Comarch e-Sklep to wygoda zarządzania i bieżącego monitorowania Twojego sklepu internetowego w każdym momencie i na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu.

Społeczność Comarch ERP

Masz pytania? Masz problem związany z oprogramowaniem? Może masz doświadczenie, które chciałbyś przekazać innym? Zapraszamy na forum Comarch.

Zamów lub wypróbuj demo Comarch e-Sklep

Wypróbuj wersję demo Comarch e-Sklep
Kup Comarch e-Sklep naszym e-Sklepie

Kup

Kanał Youtube z wszystkimi potrzebnymi informacjami

Wyróżnij się z tłumu i dołącz do grona naszych klientów.

Zainteresowany współpracą? Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami już dziś!