Branding

Najlepsze marki są proste

Tożsamość marki

Tworząc dla klienta zestaw narzędzi do promowania marki zapewniamy naszym klientom pełne wsparcie.
Dzięki naszemu doświadczeniu, narzędziom oraz technologii, tworzymy wspaniałe logotypy wraz z kompletnymi systemami identyfikacji wizualnej, materiałów drukowanych, wraz z księgami znaku.

Zapewniamy pełną usługę brandingu, niezależnie od tego, czy tworzysz, czy rozwijasz firmę, nasi specjaliści od marki mogą przetłumaczyć Twoją wizję od początkowej koncepcji na angażującą markę, która będzie dokładnie odpowiadać Twojej firmie. Poprzez badanie i zrozumienie docelowych odbiorców, do których musicie dotrzeć, możemy pomóc w opracowaniu oryginalnego projektu, który pobudzi atrakcyjność i świadomość marki.

Nasza oferta - Branding / Logo Design

Oferujemy usługi pełnego brandingu i projektowania tożsamości dla firmy, biznesu, marki, startupu i organizacji.

Warsztaty tożsamości

Każdy duży projekt dotyczący brandingu rozpoczyna się od 2- do 4-dniowego warsztatu tożsamości, w którym lepiej poznajemy twoją firmę i twoją grupę docelową. Wspólnie analizujemy środowisko marki i wykorzystujemy historie użytkowników i użytkowników, aby opracować strategię i wizję Twojej marki.

Projekt i rozwój marki

Rozwijamy marki i koncepcje od samego początku lub wspieramy firmy średniej wielkości z niezbędną wrażliwością poprzez proces repozycjonowania. Począwszy od logo na stronie internetowej do spersonalizowanej aplikacji i nie tylko.

Projektowanie LOGO

Projektujemy logotypy dla firm i startupów. W żadnej szufladzie nie ma gotowych projektów. Za każdym logo, które tworzymy indywidualnie, jest koncepcja, która odzwierciedla rdzeń Twojej firmy.

Używamy skutecznych narzędzi i technologii

Adobe Illustrator

Grafika wektorowa.

Adobe Indesign

Składanie publikacji wielostronicowych DTP (grafika i teksty).

Adobe Photoshop

Grafika rastrowa, 3D, analiza obrazów.

Adobe Lightroom

Obróbka i wywoływanie zdjęć z aparatów cyfrowych.

Wyróżnij się z tłumu i dołącz do grona naszych klientów.

Zainteresowany współpracą? Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami już dziś!